درب و پنجره های UPVC

۱۳۹۹/۱۲/۲۹
درب و پنجره های UPVC

دلیل محبوبیت در و پنجره های upvc در میان صاحبان خانه و طراحان به دلیل مزایایی است که ارائه می دهد:
نگهداری راحت UPVC حتی پس از سالها استفاده، پوسیده ، خورده و پوسته پوسته ، نمی شود. تنها چیزی که نیاز دارد یه پارچه تمیز آغشته به محلول تمیز کننده خانگی و آب برای تمیز کردن که با ملایمت میتوانید به راحتی سطح مورد نظر رو پاک کنید.

عایق حرارتی و صوتی :
در و پنجره های UPVC ، اگر با شیشه های دو جداره همراه شوند ، می توانند عایق حرارتی بسیار خوبی ایجاد کنند و می توانند خانه شما را در ماه های زمستان گرمتر و در تابستان ها را خنک کنند.
در کنار این ، شیشه های دو جداره در کنار درب و پنجره های uPVC همچنین می توانند در برابر صدا های بیرون عایق باشند. سر و صدای بیرون مسئله بزرگی است به خصوص اگر در نزدیکی خیابان شلوغی زندگی می کنید ، به همین دلیل در و پنجره های UPVC با شیشه های دو جداره به عنوان یک امر مهم در خانه شما محسوب میشود.

کم مصرف و سازگار با محیط زیست:

با نصب شیشه های Low-e-glass یا میزان انتشار کم ، در و پنجره های uPVC با چسب های سیلیکونی، می توانید یک محیط کم مصرفی برای خود ایجاد کنید.
شیشه Low-E یک شیشه دو جداره است که گرمای خورشید را در تابستان منعکس می کند و می تواند گرمای داخلی را در زمستان ها به دام بیندازد.
این دمای داخلی ایده آل را تضمین می کند و می تواند استفاده شما از سیستم های گرمایشی و سرمایشی را کاهش دهد.
به نوبه خود منجر به کاهش قبض های انرژی ماهانه شما می شود.
همچنین محافظ در برابر اشعه های مضر خورشید می باشد.

با دوام :

از آنجا که uPVC ماده ای بسیار بادوام است ، امکان ساخت درها و پنجره هایی با دوام را فراهم می کند. ضد گرد و غبار ، محافظ حشرات مثل موریانه.

امنیت را فراهم می کند:

طرح های در و پنجره uPVC معمولاً با سیستم های قفل چند نقطه ای ارائه می شود که سطح بالایی از امنیت را برای اموال و دارایی های شما ایجاد می کند.
علاوه بر این ، درب های uPVC دارای هسته های فولادی گالوانیزه هستند که شکستن آنها بسیار دشوار است و در نتیجه یک لایه محافظ دیگر به آنها می افزاید.

#
#

ارتباط سریع با ما

از طریق فرم زیر با گروه درب و پنجره نعمتی در ارتباط باشید. با ثبت فـرم زیــر کارشنــاســان ما در اسـرع وقـت با شما در تمـاس خواهند بود.