درب های UPVC چه هستند؟

۱۳۹۹/۱۲/۰۹
درب های UPVC چه هستند؟

درب های UPVC، نوعی درب دوجداره اند که با استفاده از ماده یو پی وی سی تولید می‌شوند، این درب ها به اندازه سایر درب‌های آهنی و آلومینیومی و حتی بیشتر از آن‌ها مقاومت دارند. درب های دوجداره یو پی وی سی در ابعاد،‌ طرح‌ها و رنگ‌های بسیار متنوع تولید می‌شوند.
انها می توانند به عنوان درب های داخلی یا خارجی از جمله ورودی های جلو و عقب نصب شوند. علاوه بر درب های سنتی، شما طیف گسترده ای از سبک ها را برای انتخاب دارید.

انواع درب های UPVC :


۱) درب های کشویی:

این دربها ساخته شده با دو صفحه شیشه ای جداگانه که درون قاب های UPVC قرار می گیرند. یکی از شیشه ها برای باز و بسته شدن درب جلوی دیگری قرار گرفته که به حالت کشویی بازو بسته میشود.

۲) درب های فرانسوی :

مانند درب های کشویی ، دو صفحه شیشه ای درون یک قاب uPVC قرار دارند ، اما اینها به جای اینکه پشت سر هم به حالت کشویی باز و بسته شوند ، به داخل یا خارج باز می شوند.

۳) درب های پاکتی:

این درب ها همانند درب های تاشو بوده و تنها تفاوت آنها در چگونگی باز شدن آنهاست . این درب ها هنگام باز شدن وارد حفره ای درون دیوار شده و هنگام باز شدن ناپدید می شوند. درب های پاکتی قیمت بالاتری نسبت به گزینه های دیگر دارند.

 

در بالا به چند مورد از این نوع درب ها اشاره کردیم و حالا قصد داریم یه چند مورد از مزایای درب های یو پی وی سی هم اشاره کنیم:

۱) مقرون به صرفه:

یکی از مهم ترین جاذبه های درهای UPVC برای صاحبخونه ها قیمت آن است، زیرا نه تنها خرید از ابتدا ارزان تر است بلکه به نگهداری پرهزینه ای نیز نیاز ندارد.

۲) قوی و ایمن :

در های مدرن UPVC دارای هسته های فولادی گالوانیزه هستند که شکستن آنها بسیار دشوار است به این معنی که خانه شما در برابر مزاحمت ها امنیت بیشتری خواهد داشت، با یک مکانیسم قفل چند محفظه ای می توانید سطح امنیت را بیشتر کنید.

۳) نگهداری آسان :

درب های UPVC با مشکلات پوسیدگی که درب های دیگر دارد ، روبرو نیست بنابراین بسیار مناسب آب و هوای کمی نمناک و مرطوب است.
نگهداری از آن نیز بسیار آسان است زیرا با ایجاد کثیفی در ظاهر فقط کافیست با یک دستمال و یک تمیز کننده خانگی سطح آن را کاملا تمیز کنید تا برق بزند.

۴) عایق بندی عالی:

عایق بندی و کاهش میعانات از دیگر مزایای بزرگ استفاده از در های UPVC است. آنها نه تنها به گرمتر بودن خانه (یا در ماه های تابستان خنک تر) کمک می کنند ، بلکه در برابر سر و صدا نیز عایق بندی می شوند، اگر در کنار خیابانی شلوغ زندگی می کنید این درهای ایده آل ترین درهاست.

۵) کم مصرف:

درهای UPVC از ویژگی های عایق عالی آنها می تواند به کاهش تلفات گرما نیز کمک کند ، به این معنی که شما برای گرم کردن خانه خود باید هزینه کمتری صرف کنید و سوخت کمتری خواهید سوزاند. این خبر خوبی هم برای کیف پول شما و هم برای محیط زیست است.

با این تفاسیر به این نتیجه خواهیم رسید که حتما بودجه ی خود را صرف خرید درب های یو پی وی سی کنیم تا نه تنها خانه ای زیباتر داشته باشیم بلکه از مصرف انرژی زیاد جلوگیری کنیم.

#
#

ارتباط سریع با ما

از طریق فرم زیر با گروه درب و پنجره نعمتی در ارتباط باشید. با ثبت فـرم زیــر کارشنــاســان ما در اسـرع وقـت با شما در تمـاس خواهند بود.