چسب سیلیکون چیست و در صنعت درب و پنجره سازی چه کارایی و ویژگی دارد؟

۱۴۰۰/۰۱/۰۷
چسب سیلیکون چیست و در صنعت درب و پنجره سازی چه کارایی و ویژگی دارد؟

یکی از مواردی که در عایق‌ کردن و درزگیری پنجره‌های دوجداره کاربرد دارد، چسب سیلیکون است استفاده از چسب سیلیکون برای عایق کردن پنجره معمولا بعد از نصب پنجره‌ها صورت می‌گیرد.

همچنین این چسب ها مزایای زیادی دارند که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

۱) مقاوم در برابر دمای بالا و پایین و بسیار بهتر از لاستیک های ارگانیک می باشند.
درزگیرهای سیلیکونی توانایی بسیار بالاتری نسبت به درزگیرهای لاستیکی در برابر نوسانات دما دارند پس جایگزین بسیار خوبی هستند، آنها تقریباً هر جنسی را به هم متصل می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین در برابر انبساط حرارتی و انقباض ، نوسان باد – حتی حرکت لرزه ای – مقاوم هستند ، که آنها را به یک ماده ساختمانی مطلوب تبدیل می کند.

۲) درزگیر های سیلیکونی یک عایق عالی.
درزگیرهای سیلیکونی انعطاف پذیر و بادوام هستند، خانه ها را از شدت گرما و سرما بهتر از سایر مواد عایق بندی می کنند.

۳) درزگیر هایی بسیار با دوام و با ماندگاری بالا.
این درزگیر ها در صنعت ساختمان سازی یک امر ضروری محسوب می شوند. خواه در حال تعمیر سینک ظرفشویی یا چسب زدن و عایق بندی فضای بین پنجره ها یا درها باشید ، قصدتان این است که کاری با دوام بسازید، با این وجود درزگیرهای سیلیکونی این اطمینان را به شما می دهد که این کار قطعا انجام می شود.
درزگیرهای سیلیکونی چسب های محکمی هستند که جدا کردن آنها در مقایسه با درزگیر های لاستیکی بسیار سخت تر است، در نتیجه چهار برابر بیشتر دوام می آورند.

۴) درزگیر های سیلیکونی زیبایی را تکمیل میکند !
در 61 رنگ وجود دارند و از لحاظ زیبایی خواهید فهمید که آنها با دکوراسیون شما در تضاد نیستند ، بلکه دقیقاً با آن ترکیب و مطابقت دارند.

۵) این درزگیر ها ضد آب هستند!
چه از این بهتر!
میتواند به صورت عالی مانع ورود باران و رطوبت به خانه شود.
همچنین می توانید از آنها برای ترمیم شکافهای سینک ظرفشویی، درزهای اطراف پنجره ها و درهای شیشه ای و همچنین در تعمیر آکواریوم از آن استفاده کنید.

پس اگر با زیاد کردن دمای شوفاژ و بخاری، همچنان هوای داخل ساختمان سرد است و با بارش برف و باران، رطوبت وارد خانه می‌شود، نشان‌دهنده این است که پنجره‌ها نیاز به درزگیری و آب‌بندی دارند.
گروه صنعتی نعمتی با در نظر گرفتن تمامی این مشکلات به شما محصولی با کیفیت و قابل اطمینان ارائه می دهد.

#
#

ارتباط سریع با ما

از طریق فرم زیر با گروه درب و پنجره نعمتی در ارتباط باشید. با ثبت فـرم زیــر کارشنــاســان ما در اسـرع وقـت با شما در تمـاس خواهند بود.